Запишіться на телемедичну консультацію через call-центр

15.07.2020

❗️Статистика щодо кількості нових захворювань на #COVID-19 в Україні суттєво не змінюються — громадяни продовжують інфікуватись та потрапляти в лікарні. Щодня в нашій країні фіксується 600-900 випадків зараження і наразі загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 складає 54 771.

👉 Через невтішну ситуацію Міністерство охорони здоров'я України закликає відповідально дотримуватись епідеміологічних рекомендацій: носити маски, мити руки, користуватись антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції. Саме ці прості правила суттєво впливають на поширення вірусу та захист #здоров’я людей.

📌І найголовніше: якщо Ви маєте симптоми, схожі на коронавірус, у ЖОДНОМУ РАЗІ не йдіть до лікаря особисто! Адже так ви наражаєте на ризик інфікування COVID-19, #ГРВІ та іншими респіраторними хворобами не тільки медичний персонал, а й усіх оточуючих! В такій ситуацій необхідно залишитись вдома та звернутись до свого лікарня онлайн через мобільний додаток MedCard24❗️

🗣Якщо з певних причин Ваш сімейний лікар не може прийняти Вас онлайн, звертайтесь до всеукраїнського call-центру Medstar Solutions LLC для запису на безкоштовну дистанційну консультацію! Послуги надаються реальними практикуючими сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами, які консультують пацієнтів через захищену платформу Telemed24 UA. Це означає, що Ваші персональні дані перебувають під багаторівневим захистом.
❗️Колл-центр з підтримки пацієнтів працює БЕЗКОШТОВНО щодня з 8.00 до 20.00 за номером 0800 336 541 ❗️ Для абонентів Vodafone Ukraine – 773❗️