Як відновити організм після свят - 5 порад

21.04.2020

Одне з найочікваніших свят багатьох українців вже пройшло, Великодні вихідні добігли кінця, і це означає, що зараз важливо подбати про стан свого здоров’я. Нерідко смачні святкові обіди та вечері “виходять боком”, знесилюючи травну систему. А як відомо, від стану травлення залежить діяльність багатьох функцій організму, серед них і захисна, яку виконує імунна система. А в умовах пандемії COVID-19, крім масок та рукавичок, здатен захистити нас саме імунітет, а додаткова профілактика ще нікому не нашкодила.

❗️ВАЖЛИВО❗️Якщо після свят Ви відчули себе погано, не зволікайте та терміново звертайтесь до лікаря, не виходячи з дому через мобільний додаток MedCard24.

5 ПОРАД ЯК ВІДНОВИТИ ОРГАНІЗМ ПІСЛЯ СВЯТ

📌 Пийте багато рідини. Не солодку газовану воду, не соки і не алкоголь, а достатню кількість звичайної негазованої води.
📌 Уникайте жирної їжі - через неї може розпочатись печія і нетравлення шлунка. Віддавайте перевагу рибі та нежирному м’ясу.
📌 Більше свіжих фруктів та овочів, адже вони містять клітковину, яка допомагає травленню.
📌 Пийте натуральні трав’яні чаї - це саме те, що потрібно для “розвантаження організму” та зниження ваги.
📌 Ні - гострим стравам. Спеції можуть викликати серйозні проблеми з травленням, особливо через переїдання. Таку їжу краще уникати.