Як стабілізувати стан пацієнтів з COVID-19

29.12.2020

Технології дистанційної діагностики та лікування рішуче доводять свою ефективність та міцно займають нішу в системі охорони здоров'я. Такий підхід впливає не тільки на своєчасність внесення коригувань в обраний режим лікування, а ще й позитивно позначається на залученості та рівні відповідальності пацієнтів. Сьогодні застосування віддаленого моніторингу стану здоров'я, зокрема для пацієнтів з коронавірусом, які перебувають на амбулаторному лікуванні - перспективний формат надання допомоги, адже знижує ризики інфікування медичних працівників і забезпечує безконтактну взаємодію між лікарем та пацієнтом.

Ми вважаємо, що дистанційний моніториг стану здоров'я дозволяє сформувати у пацієнтів тривале збереження прихильності терапії, чому сприяють регулярні онлайн консультації з лікарем.Також дозволяє виявляти критичні відхилення показників здоров'я від норми на ранніх стадіях та приховані прояви захворюваня, і, що важливо, отримання лікарями своєчасних даних про фізіологічні і патологічних стани організму. Все це в підсумку впливає на зменшення кількості госпіталізацій та смеретей від коронавірусу. Це можливо завдяки:

✅ веденню декількох протоколів лікування, виходячи з тяжкості перебігу COVID-19 та сезонних ГРВІ, та їх автоматизації в медичній інформаційній системі;

✅ телемедичним консультаціям сімейного лікаря та інфекціоніста (відеодзвінок з передачею опису клінічного випадку, об'єктивних і суб'єктивних симптомів) для прийняття рішення щодо зміни тактики лікування і госпіталізації.

Деталі та впровадження: http://bit.ly/3aDNC4C