Відгук про дистанційні консультації від Головного лікаря ЦПМСД №1 Харківського р-ну

12.08.2020

Телемедицина — це метод надання медичної допомоги віддалено, зазвичай через відеочат та телефонні дзвінки. Це рішення пропонує ряд переваг як для пацієнтів, так і для медичних працівників.

За допомогою телемедичних послуг можна отримати доступ до широкого спектру варіантів догляду, включаючи консультації фахівців первинної та вторинної ланок. Платформа для проведення та реєстрації результатів онлайн-прийомів Telemed24 надає лікарям та медичним закладам ряд переваг:

  1. Задоволеність пацієнтів, коли пацієнту не потрібно їхати в лікарню або чекати на допомогу, він може бути більш задоволений своїм лікарем.
  2. Мінімізація інфікування COVID-19 та іншими респіраторними хворобами, коли медпрацівники консультують пацієнтів віддалено, їм не потрібно турбуватися про вплив будь-яких патогенів, які потенційно може переносити пацієнт.
  3. Додатковий потік доходів. Телемедицина збільшує дохід лікарів, оскільки дозволяє надавати допомогу більшій кількості пацієнтів. Для цього не забувайте відкривати свої графіки в МІС, щоб Вас бачили в системі більше пацієнтів.

А на відео — враження щодо впровадження у клінічну діяльність дистанційних консльтацій Головного лікаря ЦПМСД №1 Харківського району Олексія Болгова.

Телемедицина — це наступний прогресивний крок у медицині, який допоможе нам дійсно більш якісно і більш своєчасно, що найважливіше, надавати медичну допомогу. Тому що часом, при деяких захворюваннях, наприклад, серцево-судинної системи, за умови правильного зйомому і трактування кардіограми, консультації у лікаря-спеціаліста-кардіолога та вчасно поставлений  діагноз — це, фактично, рівнозначно врятуванню життя людини. Ця система дуже зручна для тих пацієнтів, які не потрапили з певних причин до амбулаторії і знаходяться вдома за своїм станом здоров'я, — зазначає Олексій Миколайович.

Для з’ясування деталей та впровадження Telemed24 у Вашій лікарні, залишайте заявку на сайті - https://telemed24.ua/