Від початку епідемії COVID-19 в Україні захворіли 5 249 медиків

11.06.2020

‼️‼️Сьогодні, 11 червня, країна поставила абсолютний антирекорд з кількості нових захворювань на #COVID-19. За добу зафіксовано 689 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Такої кількості захворювань не було навіть у найбільш пікові дні на початку епідемії. До того ж, за останні 24 години від коронавірусу померла 21 людина. Такі дані сьогодні оприлюднило Міністерство охорони здоров'я України.

📌 В числі захворілих минулої доби — 65 медичних працівників. Загалом від початку епідемії #COVID-19 в Україні захворіли 5 249 медиків. І хоч понад 2900 з них вже одужали, на жаль, 40 – померли від ускладнень COVID-19🦠.

❗️Цифри свідчать, що з послабленням карантину кількість інфікованих не меншає, а тільки суттєво зростає щодня. Отже, як і раніше, працівники охорони здоров’я 👩‍🔬👨‍🔬перебувають в найбільшій зоні ризику зараження. Тому при обробці звернень пацієнтів з симптомами #ГРВІ або COVID-19, необхідно мінімізувати особисті #контакти. Єдине безпечне рішення — проводити онлайн консультації👩‍💻. Якщо Ви досі не наважились спробувати цей вид надання допомоги — зараз найвдаліший час.

👉Наша ініціатива #збережилікаряобирайонлайн триває і це означає, що на період пандемії, в якості соціального вкладу, ми надаємо доступ до Telemed24 UA на безоплатній основі. Наша мета — уберегти лікарів від можливого зараження COVID-19. Пацієнтів, які відчувають симптоми, схожі на коронавірус, ми закликаємо залишитись вдома і звернутись за допомогою онлайн через додаток MedCard24.

🔗Деталі впровадження Telemed24 UA у Вашому закладі — за посиланням https://telemed24.ua/doctors.