В Україні триває поступове послаблення карантину

11.06.2020

В Україні триває поступове послаблення карантину — громадяни масово виходять на вулиці та в інші громадські місця. Цьому сприяє й сонячна погода. Проте поки одні українці насолоджувались триденним відпочинком, в інших виявили COVID-19 – а деяких навіть госпіталізували. За даними Міністерство охорони здоров'я України цими вихідними виявлено понад 1300 нових випадків захворювання на коронавірус, а в суботу взагалі на COVID-19 інфікувалося вдвічі більше людей, ніж одужало.

❗️Статистика свідчить, що незважаючи на послаблений карантин, загроза зараження ще є і наразі вона достатньо серйозна — не менша, ніж місяць тому. Це означає, що не треба нехтувати елементарними правилами безпеки та відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Під час епідеміологічних спалахів, таких як #COVID19, медичні працівники перебувають під більшим ризиком інфікування, ніж інші. Тому лікарям важливо перевести частину медичної допомоги в дистанційний формат. Онлайн-консультації через платформу для проведення та реєстрації результатів Telemed24 UA – найкраща альтернатива персональним візитам пацієнтів. В рамках проекту #збережилікаряобирайонлайн ми надаємо доступ до системи безкоштовно 🩺. Для термінового впровадження Telemed24 UA залишайте заявку на сайті.