В Україні стартувала нова хвиля послаблення карантину

02.06.2020

У перший день літа, в Україні стартувала нова хвиля послаблення карантину. Обмеження знімуть в більшостей областей, а саме в тих, де Міністерство охорони здоров'я України виявило сприятливу епідеміологічну ситуацію. Так, поступово відкриваються спортзали, басейни та фітнес-центри.

А тим часом, станом на 1 червня зафіксовано 340 нових випадків захворювання та загалом — 24012 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. До речі, за статистикою — кожен п’ятий хворий на коронавірус — працівник медичної галузі🩺.

❗️Це означає, що незважаючи на частково зняти карантинні обмеження, хвороба продовжує атакувати українців і навіть забирати їхні життя. При перших симптомах, пацієнту важливо не йти до лікаря особисто, поширюючи #віруси дорогою та в лікувальному закладі, а просто залишитись вдома та отримати медичну допомогу дистанційно.

👉 Нагадуємо, що триває соціальна ініціатива Medstar Solutions LLC #збережилікаряобирайонлайн, покликана мінімізувати очні прийомі пацієнтів з симптомами ГРВІ та COVID-19, тим самим уберегти медичний персонал від можливого інфікування та запобігти поширенню хвороб. Наша мета — перевести частину медичної допомоги в онлайн, надавши лікарям платформу для проведення та реєстрації дистанційних прийомів Telemed24 UA безкоштовно на період карантину.

Для з’ясування деталей та впровадження #Telemed24 залишайте заявку за посиланям —https://telemed24.ua/doctors