Цифровізація медицини в громадах

04.09.2020

Цифровізація медицини — одна з актуальніших тем для обговорень у професійній спільноті і, мабуть, найглобальніша з точки зору розробки заходів, необхідних для реформування системи охорони здоров'я в Україні.

Розберемо питання впровадження електронних сервісів у лікарнях докладніше з урахуванням інтересів обох сторін — ЗОЗ і представників громади.

Офіційний спосіб прийому пацієнта

Пацієнти самостійно здійснюють онлайн запис до лікаря. Це дозволяє охопити сегмент тих, хто очікує на отримання якісного медичного обслуговування на усіх етапах взаємодії з медичною установою.

Декларації

Можливість залучати пацієнтів з усієї України (з деклараціями та без них). Таким чином, розташування медичного закладу втрачає своє принципове значення.

Електронна медична картка

Результати прийомів та рекомендації автоматично додаються до електронної медичної картки пацієнта, до яких він матиме доступ у будь-який зручний час.

Телемедичне домашнє консультування

Під час карантину набуває особливої актуальності та стає гарантією безпеки лікаря та пацієнта під час прийому, а також сприяє економії часу.

Підписки на моніторинг здоров’я пацієнтів

Функціонал може використовуватись як у випадках хронічних захворювань, так і для динамічного відстеження стану здоров'я за рекомендацією лікаря.

Додаткові послуги

Можливість розміщувати платні послуги та отримувати онлайн платежі.

Безпека

Завдяки захищеному каналу передачі інформації процес обміну даними між лікарем та пацієнтом є цілком конфіденційним.