Телемедицина - ключ до скорочення темпів поширення інфекцій

26.11.2020

Пандемія коронавірусу не схожа на жодну з попередніх епідемій. Легкість передачі інфекції і варіативність симптомів привели до безпрецедентної швидкості поширення. Так, COVID-19 змусив системи охорони здоров'я багатьох країн світу адаптувати моделі надання допомоги до мінливої сітуаціі. А необхідність фізичного дистанціювання привела до швидкого поширення рішень телемедиции. У багатьох країнах спостерігається перехід до телефонних і відео консультацій.

Щоб мінімізувати навантаження на галузь, паціентів часто просять залишитись вдома та отримати онлайн-консультацію фахівця, а для амбулаторного лікування нерідко використовуються медичні гаджети для віддаленого моніторингу стану здоров’я. Телемедицина має важливу роль в скороченні поширення інфекцій, забезпечуючи фізичне дистанціювання, відстеження симптомів і спалахів, та прийнятті оперативних рішень про своєчасну зміну тактики лікування.

В умовах пандемії, коли кількість нових випадків зараження постійно зростає, телемедицина особливо корисна для лікарів, які є відповідальними за стан великої кількості пацієнтів одночасно. Використання платформи Telemed24 UA в клінічній практиці дозволить найбільш ефективно вибирати стратегію лікування для кожного пацієнта, щоб попередити важкі ускладнення. З огляду на на поточну ситуацію з COVID-19, телемедицина може стати цінним помічником для медичного персоналу.