Телемедицина перед початком навчального року

04.09.2020

Досвід багатьох країн світу свідчить, що 80% звернень пацієнтів закривають саме лікарі первинної ланки. Решта після вузьких спеціалістів також найчастіше повертається до сімейного лікаря.

Проведення віддалених консультацій дозволяє захистити медичних працівників від ризиків COVID-19. Особливої актуальності тема набуває напередодні початку нового навчального року — школярі, що не пройшли медогляд, мають зробити це перш ніж повернутися до навчального закладу. Тож попри рекомендацію МОЗ — скоротити час перебування у лікарнях — чи реально уникнути скупчень людей і пов'язаного з цим стресу?

Медогляд школярів

Згідно зі змінами у процедурі проходження медогляду для школярів у 2020 році, саме сімейний лікар прийматиме рішення щодо направлення до профільних спеціалістів. Поставити питання онлайн з приводу організації процесу або інших моментів, вирішення яких не потребує персонального візиту, також зручно для батьків, що налаштовані знизити ризики під час відвідування ЗОЗ.

Наразі завдяки технологіям телемедицини лікарі мають можливість надавати консультації дистанційно. Головні переваги:

  • Безпечність для лікаря та пацієнта.
  • Допомога у налагодженні стабільного потоку пацієнтів.
  • Можливість гнучкого керування графіком прийому, що сприяє підвищенню ефективності праці.
  • Легальне додаткове джерело заробітку для лікаря.

Дізнайтеся більше про можливості телемедичної платформи або долучіться до спільноти лікарів, що вже користуються її перевагами.