Сезон відпусток та коронавірус - як убезпечитись?

30.06.2020

Літо, море, сонце, пляж...🏖 Сезон відпусток українці вже відкрили! Найочікуваніший період спекотного відпочинку охопив громадян — люди масово відпочивають біля водойм, у ресторанах та кафе, відвідують торгівельно-розважальні центри тощо. І найприємніше — для цього є купа вільного від роботи часу!

Проте, вийшло так, що гарячі літні дні співвпали з карантином, точніше — з першими етапами виходу з нього. І саме це стало причиною стрімкого зросту нових випадків COVID-19 – впевнені в Міністерство охорони здоров'я України. Так, протягом останніх тижнів в Україні чи не щодня фіксують нові антирекорди кількості захворювань, адже щодоби #коронавірус виявлять у 650-920 громадян!!

За період пандемії в нашій країні захворіли понад 37 000 громадян! З них, за даними Центр громадського здоров’я України, понад 6 000 — медики! А це — п’ята частина всіх хворих на COVID-19 😨.

І, на жаль, коронавірус забрав життя майже 2 500 працівників охорони здоров’я. У зв’язку з цим, ми закликаємо подбати про своє здоров’я та мінімізувати особисті контакти з пацієнтами, що мають симптоми ГРВІ та COVID-19. Саме для цього Medstar Solutions LLC продовжили акцію #збережилікаряобирайонлайн, покликану перевести частину медичної допомоги в онлайн та запобігти поширенню коронавірусу.

Так, Ви можете приділяти кілька годин на тиждень онлайн-консультуванню пацієнтів через платформу для проведення та реєстрації результатів дистанційних прийомів Telemed24 UA. Адже на період пандемії ми надаємо доступ на безоплатній основі — і це чудова можливість оцінити переваги сучасного digital-інструменту комунікації з пацієнтами та убезпечити себе і оточуючих від інфікування.