Роль телемедицини під час пандемії

05.04.2021

Пандемія COVID-19 обрушила на систему охорони здоров'я неабияке навантаження: щодня зростає кількість нових випадків, ЗОЗ не можуть охопити медичними послугами всіх пацієнтів у повному обсязі. У зв’язку з тим, що хворі часто не отримують допомогу на перших етапах хвороби, збільшується кількість госпіталізацій. В цих умовах, телемедицина на “первинці”— ефективний інструмент своєчасного лікування та запобігання поширенню коронавірусу, який допомагає лікарям краще реагувати на потреби пацієнтів з симптомами COVID-19 та приділяти достаню кількість уваги хворим з іншими діагнозами.

Медичні установи та органи, відповідальні за охорону здоров’я на місцях мають впровадити онлайн консультації у форматі “лікар-пацієнт”, адже це може допомогти знизити потребу у особистих візитах до лікарів на місцевому рівні. Ось кілька порад для ефективного застосування телемедицини для надання медичних послуг під час пандемії:

- використовуйте онлайн-консультації для оцінки та лікуванні більшості пацієнтів, щоб зменшити кількість людей, які особисто звертаються до медичних установ, особливо в період масового поширення інфекційних захворювань

- просувайте використання послуг телемедицини для безпеки медичних працівників і пацієнтів, щоб дистанційно визначати випадки, коли доречний особистий візит

- забезпечте охоплення медиків зручними можливостями для онлайн-консультування, а саме платформою для проведення та реєстрації результатів дистанційних прийомів ( у тому числі і телефонних) Telemed24. Убезпечте колег та пацієнтів від зараження інфекційними хворобами просто зараз!