При медичній травмі - звертніться до лікаря онлайн

15.07.2020

Займайтеся спортом разом з MedCard24!

Займатися спортом - це корисно і здорово! Нашому тілу обов'язково потрібне фізичне навантаження, але не надмірно. Кожна людина підбирає під себе вид спорту і інтенсивність тренувань. Комусь подобається пробіжка рано вранці, кому-то важка атлетика, ну а хтось фанатіє від командних видів спорту.
Але є незаперечне правило - будь-яке спортивне навантаження повинне бути безпечне.

Ось кілька порад для безпечного заняття спортом:
- перед активними вправами проведіть розминку, для того щоб розігріти м'язи і не потягнути їх;
- вживайте побільше води під час заняття спортом, щоб підтримати водний баланс організму. Особливо це важливо коли на вулиці або в приміщенні спека!
- не вживайте їжу менш ніж за 60 хвилин до початку тренування;
- одягайте зручне взуття, яке не тисне і не велике за розміром - це допоможе уникнути болючих мозолів, перевантаження стоп і травм;
- займайтеся спортом в одязі, яке дозволяє так сказати «дихати» тілу (уникайте синтетики);
- не займайтеся фізичною активністю, якщо Ви захворіли або відчуваєте нездужання. Краще відкласти заняття спортом на певний час до поліпшення самопочуття.

Але якщо раптом у Вас трапилася спортивна травма, Ви завжди можете скористатися додатком MedCard24 і зв'язатися онлайн зі своїм сімейним лікарем. Дистанційна медична консультація дозволяє економити час і витрачені зусилля, а також більш оперативно прийняти рішення про призначення плану лікування.

MedCard24 - Ваш вірний помічник на шляху до здорового способу життя.