Проконсультуйтесь з лікарем щодо зміцнення іммунітету

24.07.2020

Корисні і лікувальні властивості меду 🍯🍯🍯

Цілющі властивості меду були відомі людству ще з давніх часів. Його «благотворний ефект» оцінили мешканці з різних куточків земної кулі. Бджолиний мед - це просто криниця корисних елементів та вітамінів.

Пара ложок меду 🥄 в день корисні для дітей і дорослих, чоловіків і жінок. Його лікувальні властивості поширюються на нервову систему, травлення, гормональний фон і т.д.

А в той час, коли всюди ходять віруси, мед - це просто неоціненний внесок у зміцнення Вашого імунітету.

Отже, розберемося трохи докладніше про властивості меду.

Корисні властивості меду 🍯:

1) Сприяє підвищенню імунітету організму і знижує рівень стресу.
2) Покращує процес травлення та тим самим покращує обмін речовин.
3) Має протигрибковий, противірусний і антибактеріальний ефект.
4) При простудних або вірусних інфекціях сприяє швидкому одужанню людини, прекрасно впливає на систему дихання, має протизапальну дію.
5) Позитивно впливає на серцево-судинну систему, покращує роботу серця, судини робить більш еластичними, підвищує якість крові і зміцнює серцевий м'яз.
6) Покращує стан шкіри і волосся.

У меді багато антиоксидантів, таких як фенольні кислоти і флавоноїди. Вони захищають організм від дії вільних радикалів, що руйнують клітини, і тим самим попереджають розвиток раку і серцево-судинних захворювань.

📞 Проконсультуватися зі своїм лікарем щодо вживання меду або інших засобів укріплення імунітету Ви можете за допомогою додатку MedCard24. Ваш лікар зможе надати Вам якісну медичну консультацію та за необхідністю підключити до цього питання дієтолога.

Вживайте тільки корисні продукти разом з MedCard24.