Полтавщина приєднується до соціальної ініціативи «Збережи лікаря — обирай онлайн»

23.04.2020

Телеканал ІРТ ПОЛТАВА повідомляє про підготовку до впровадження онлайн-консультування і приєднання до соціального проекту «Збережи лікаря — обирай онлайн».

Щодня на Полтавщині фіксується 500-600 телефонних викликів від пацієнтів, більшість з них — з приводу коронавірусу. Планується збільшити кількість дистанційних консультацій.

Мета проекту «Збережи лікаря — обирай онлайн» — захистити медиків України та перевести частину медичної допомоги в онлайн. У разі виникнення перших симптомів респіраторних захворювань чи коронавірусу, закликають не йти до сімейного лікаря одразу, а спочатку звернутися до нього дистанційно — шляхом онлайн-консультації чи телефонного дзвінка. Отримати таку консультацію можна за допомогою платформи Telemed24 через мобільний додаток MedCard24.

"До переходу на альтернативні засоби контактування — ми зараз займаємося цим питанням," — зазначив Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА.

Нагадаємо, щоб запобігти поширенню коронавірусу COVID-19, МОЗ впровадило тимчасові норми, які є обов’язковими до виконання закладами охорони здоров’я (Наказ від 23.03.2020 р. №698). Серед таких заходів вказана і телемедицина.