Переможця конкурсу відгуків про Telemed24 UA визначено!

30.06.2020

Настав час підбити підсумки конкурсу відгуків для користувачів Telemed24 UA! Дякуємо Вам за кожне повідомлення! Так приємно читати Ваші добрі слова про наш продукт 💙. Одразу розуміємо, що наша команда працює не дарма!

🏆 З безлічі повідомлень, які ми отримали на корпоративну скриньку, було дуже важко зробити вибір — який з них все ж найкращий. Шляхом довгих обговорень ми вирішили віддати перемогу Анатолію Ткачуку (https://www.facebook.com/anatoliy.tkachuk.56) лікарю загальної практики сімейної медицини КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД 2 Харківського району". Дякуємо за участь!!

👉 Поки приз прямує до переможця, ділимось з Вами цим відгуком!

“Telemed24 UA – це мега зручний та сучасний інструмент лікаря для взаємодії з пацієнтами. В нашу амбулаторію впровадили дану платформу не так давно — майже три місяці тому. Ми з колегами достатньо швидко опанували цю систему, і завжди за потреби приймаємо пацієнтів не в стінах лікарні, а онлайн. Це зручно та економить час як для нас — лікарів, так і для хворих, адже не завжди є потреба в особистій зустрічі. Відеозв’язок дозволяє побачити пацієнта та об’єктивно оцінити його стан і що зручно — анамнез, призначення та інші дані одразу можна вносити в електронну картку хворого. Таким чином, при подальших прийомах можна спостерігати динаміку одужання і за потреби коригувати лікування.

Крім того, для безпечного контакту з пацієнтами під час карантину, ми приділили особливу увагу дистанційному прийому пацієнтів через дану платформу. Я періодично проводжу онлайн-консультації пацієнтів, які мають симптоми, схожі на #коронавірус. Я впевнений, що кожен лікар має це робити, адже спільними зусиллями ми зможемо убезпечити себе та пацієнтів від зараження COVID-19 та іншими хворобами. Раджу колегам не зволікати та частково переходити в режим онлайн-консультування через #Telemed24.”