Пацієнти обирають телемедицину

19.01.2021

COVID-19 змінив ставлення до досягнень в області технологій телемедицини. Соціальне дистанціювання стало невід'ємною частиною нашого повсякденного життя і прискорило використання відео для всього - від робочих зустрічей до занять в спортзалі. У сфері охорони здоров'я така ж тенденція.

Сьогодні телемедицина стала більш популярною як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Дослідження 2020 року, проведене американською компанією SYKES виявило, що 96% пацієнтів, які хоча б раз були на онлайн-прийомі, заплановують ще один. Наші клієнти теж візначають, що найчастіше отримують запис на повторну дистанційну консультацію.

Керівникам медичних установ та лікарям важливо усвідомлювати цей факт, адже телемедицина має величезний потенціал для безлічі варіантів використання та створення передових підходів у лікуванні. З платформою для проведення та реєстрації результатів онлайн-прийомів @Telemed24 Ви зможете залучити більшу кількість пацієнтів, адже допоможете їм у своєчасному лікуванні та уникненні найсерйозніших довгостроквих проблем зі здоров’ям, адже:

● телемедицина сприяє зменшенню кількості госпіталізацій, тривалості перебування в лікарні термінових відвідувань

● телемедицина допомагає уникнути найсерйозніших проблем зі здоров’ям пацієнтів у довгостроковій перспективі, то ж відповідає за профілактику та лікування

● телемедицина дозволяє медичному персоналу уникати зараження ГРВІ, COVID-19 та іншими інфекційними хворобами, а також є додатковим інструментів залучення коштів у лікарню

Впроваджуйте @Telemed24 у свою практику просто зараз.