Обережно: спека!

15.07.2020

🌞Літо - довгоочікувана пора року, період відпусток та відпочинку на природі. Однак бажане сонце є небезпечним і може привести до різкого погіршення здоров'я. Це пов'язаного з перегріванням організму, особливо у дітей, літніх, а також людей, які страждають захворюваннями системи кровообігу, порушеннями обміну речовин та іншими хронічними хворобами.

📌При підвищенні температури навколишнього середовища, високої вологості повітря, тривалому перебуванні на сонці порушуються процеси терморегуляції людини, що призводить до перегрівання організму. Перші симптоми перегрівання - волога почервоніла шкіра, слабкість, млявість, сонливість, головний біль, спрага, збільшення частоти пульсу і дихання. Якщо терміново не вжити заходів, може підвищитися температура, з'явитися нудота і блювота, можлива непритомність.

🔥🔥🔥Кілька порад для спектоних днів:
- залишайтесь у прохолоді вдома, в офісі або в публічному охолодженому приміщенні та обмежте перебування на вулиці в спекотні дні;
- носіть легкий одяг світлих кольорів, а під час засмаги користуйтесь сонцезахисними засобами;
- уникайте гарячої та важкої їжі;
- зменшіть фізичні навантаження;
- не чекайте відчуття спраги: пийте багато рідини кімнатної температури, а від солодких або алкогольних напоїв в такі дні краще взагалі відмовитись.

❗️Важливо❗️ Якщо Ви відчуваєте себе погано під час спекотних днів, не нехтуйте самопочуттям та не випробовуйте власне здоров’я на міцність! Краще зверніться до свого сімейного лікаря онлайн через MedCard24. Дистанційна консультація — найкращий варіант комунікації з доктором, адже не треба йти до лікарні особисто, наражаючи себе на зайвий ризик перегрівання по дорозі. Бережіть себе!