Можливості дистанційної діагностики пацієнтів

11.06.2020

Моніторинг стану #здоров’я із застосуванням телеметрії дозволяє здійснювати віддалений нагляд за динамікою одужання пацієнтів. Використання системи телеметричного моніторингу дозволяє персоналу лікарні надавати необхідний догляд для оцінки стану хворих, які вимагають клінічної уваги. Таким чином, лікарі або середній медичний персонал, незалежно від місця перебування пацієнта, може контролювати:

• серцеву діяльність
• насиченість крові киснем
• функції дихання
• рівень глюкози
• артеріальний тиск
• температуру тощо.

📌Віддалений контроль показників здоров’я здійснюється за допомогою платформи для дистанційної діагностики з набором підключених пристроїв #IDIS2GO. Штучний інтелект інтерпретує дані вимірювань, а медичний персонал використовує цю інформацію для визначення методів лікування та оцінки швидкості одужання пацієнтів. Серед наших партнерів є десятки муніципальних медичних закладів, які вже впровадили моніторинг з IDIS2GO у клінічну діяльність разом із телемедичною платформою Telemed24 UA. Більшість з них використовують обладнання для періодичного нагляду в процесі лікування та реабілітації, а також для спостереження за станом здоров’я пацієнта з хронічними захворюваннями вдома.

🩺 Ми поспілкувались з лікарями майже 400 лікувальних закладів з більшості регіонів України. Виявилось, що передовими регіонами з впровадження дистанційного моніторингу є #Харківська та #Кіровоградська області. З опитаних 116 закладів Харківщини, майже в кожному застосовують віддалений контроль здоров’я пацієнтів з IDIS2GO щодня до 3 разів ❗️ А на Кіровоградщині взагалі — більше 8 разів на день❗️

Це означає, що дана технологія в Україні розвивається достатньо активно, а лікарі є відкритими до сучасних інструментів надання медичної допомоги.