Медична інфраструктура для людей з інвалідністю

29.12.2020

За статистикою, понад мільярд людей - близько 15% населення світу - стикаються з будь-якою формою інвалідності. Очікується, що ця кількість буде тільки зростати. Під час пандемії, люди з інвалідністю зазнали додаткових проблем, які мають фатальні наслідки: 1️⃣ ризик зараження COVID-19,2️⃣ ризик розвитку важких симптомів COVID-19 або смерті від цієї хвороби, а також 3️⃣ ризик погіршення здоров'я під час пандемії і після неї незалежно від наявності коронавірусу. Офіційна позицизія ВООЗ свідчить:

✅Люди з інвалідністю мають обмежений доступ до служб охорони здоров'я і серйозні незабезпечені медико-санітарні потреби.

✅Там, де служби охорони здоров'я для людей з інвалідністю існують, вони незмінно мають низьку якість або обмежені ресурси.

✅Необхідно терміново розширити медичне обслуговування людей з інвалідністю в рамках первинної медико-санітарної допомоги.

Для забезпечення потреб у розвиненій медичній інфраструктурі, особливо в період карантину, закликаємо організувати телемедичне консультування та дистанційній моніторинг для цієї категорії пацієнтів. Наближуйте медичну допомогу для людей з інвалідністю та убезпечте всі групи пацієнтів від інфікування COVID-19 разом з Telemed24 UA.