Лікарі в найбільшій зоні ризику інфікування COVID-19

04.09.2020

Статистика свідчить, що все більше українців інфікуються коронавірусом! А фахівці, які надають їм медичну допомогу перебувають у найбільшій зоні ризику зараження. Лише за минулу добу COVID-19 підтвердився у 136 медичних працівників нашої країни! Загалом від початку пандемії, коронавіус зафіксовано !УВАГА! у 11498 українських медиків! Вилікуватись вдалось не всім: відомо про щонайменше 60 медичних працівників, що пішли з життя через хворобу (https://cutt.ly/jfxMdxA).

Ми радимо не нехтувати засобами індивідуального захисту під час перебування на робочому місці та дотримуватись офіційних протоколів поводження з хворими та потенційно хворими на COVID-19 пацієнтами.

Не менш важливий фактор безпеки, зокрема для лікарів «первинки» — по можливості приймати пацієнтів онлайн. Платформа для проведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій ( в тому числі і телефонних) Telemed24 UA не тільки убезпечить Вас, колег та інших відвідувачів ЗОЗ від зараження. Завдяки можливостям даної платформи Ви зможете приймати пацієнтів офіційно, адже онлайн-консультація відбуватиметься як звичайний прийом, лише з використанням засобів відозв`язку. Всі дані також вносяться в електронну карту пацієнта, а НСЗУ Національна служба здоров'я України профінансує цей прийом на основі щомісячного звіту.

Подбайте про себе та колег – впроваджуйте Telemed24 у Вашому медичному закладі. Залишайте заявку на нашому сайті.