УВАГА! КОНКУРС для користувачів Telemed24 UA

17.06.2020

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника - ми приготували для Вас багато подарунків і сюрпризів! Сьогодні пропонуємо взяти участь в нашому конкурсі на кращий відгук про платформу Telemed24 і поборотися за головний приз! А саме — подарунковий сертифікат на шопінг у одному з найпопулярніших магазинів косметики!🎁🎁🎁 І будьте впевнені - в нашому конкурсі точно не буде тих, хто програв — приємні бонуси чекають на кожного учасника!🏆

Вже з нетерпінням чекаємо Ваші історії, пов'язані з платформою для проведення і реєстрації результатів онлайн-консультацій Telemed24.🙏 Можливо, Ви поділитеся своїм досвідом використання даного сервісу або розповісте про ставлення пацієнтів або колег до такого виду прийому!

Ми впевнені, Вам є чим поділитися, адже впроваджуючи сучасні технології в клінічну практику, саме Ви є передовими лікарями нашої країни!

Умови прості - Вам необхідно написати відгук про платформу Telemed24 UA і відправити на нашу пошту [email protected] або в коментарях у Facebook. 

Крайній термін - 22:00 20 червня 2020 року!