Система для дистанційної діагностики IDIS2GO у КНП «ЦПМСД Красноградського району»

26.05.2020

Впровадження дистанційної діагностики в клінічну діяльність лікувальних закладів – один з найкращих та найперспективніших методів підвищення рівня медичного обслуговування пацієнтів.

Крім того, сучасні рішення покликані розширити можливості щодо доступності та якості медичних послуг населенню. Система для дистанційної діагностики IDIS2GO відкриває нові можливості для лікарів, адже дає високоякісні результати онлайн в будь-який локації пацієнта, що є особливо важливим в період пандемії COVID19.

В цьому вже впевнились фахівці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району». ‍Троє сімейних лікарів закладу пройшли навчання більше року тому і з тих пір активно використовують IDIS2GO для моніторингу стану здоров’я пацієнтів, а основними перевагами вважають можливість одночасно проводити діагностику по декільком розділам.

Нагадаємо, IDIS2GO – це відкрита платформа з набором підключених пристроїв, базова комплектація якого включає:

  • глюкометр,
  • аналізатор сечі,
  • спірометр,
  • інфрачервоний термометр,
  • пульсоксиметр,
  • 12-канальний електрокардіограф,
  • тонометр артеріального тиску
  • монітор пацієнта.

Важливо: Можливості даного діагностичного комплексу дозволяють не лише моніторити стан здоров’я пацієнтів на регулярній основі, а ще й проводити телемедичні консиліуми з лікарями з інших медичних закладів. Лікарі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» також користуються даною опцією та найчастіше проводять консультації з колегами з приводу патологій серцево-судинної системи, хронічних захворювань дихальної та ендокринної систем, неврологічних захворювань.

«Враження від системи IDIS2GO позитивне, обладнання якісне по своїм технічним характеристикам, дійсно треба радити колегам користуватися даним комплексом, особливо в період карантинних обмежень,» — наголошує Васенко Ганна Володимирівна, директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району».

Дізнатись більше про можливості IDIS2GO та деталі впровадження – за посиланням — idismed.com.ua