Групи ризику пацієнтів під час пандемії

29.12.2020

Карантинні обмеження порівняно з кількістю випадків інфікування COVID-19 здаються не такими вже й суворими. За результатами досліджень, найбільш вразливими є люди з супутніми захворюваннями.

Пацієнти, що померли внаслідок ускладнень, найчастіше мали такі діагнози: артеріальна гіпертонія (73,8%), цукровий діабет (33,9%), ішемічна хвороба серця (30,1%), онкологічні захворювання (19,5%).

Головним завданням є своєчасне виявлення симтомів, що свідчать про погіршення стану хворих, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Дистанційний моніторинг дозволяє зменшити кількість випадків тяжкого перебігу COVID-19 серед пацієнтів групи ризику завдяки:

✅ веденню декількох протоколів лікування, виходячи з тяжкості перебігу COVID-19 та сезонних ГРВІ, та їх автоматизації в медичній інформаційній системі;

✅ телемедичним консультаціям сімейного лікаря та інфекціоніста (відеодзвінок з передачею опису клінічного випадку, об'єктивних і суб'єктивних симптомів) для прийняття рішення щодо зміни тактики лікування і госпіталізації.

Дистанційний моніторинг має абсолютну правову легітимність згідно з ЗУ "Основи законодавства України про охорону здоров'я". Замовити можна за посиланням: https://medstar.ua/covid-monitoring