Ефективне керування станом здоров'я пацієнтів з COVID-19

26.11.2020

❗ За даними МОЗ, лише за минулу добу захворіло 570 медиків — це на 200 осіб більше, ніж місяць тому. В умовах пандемії зміна підходу до лікувального процесу стає життєвою необхідністю і потребує впровадження передових технологій.

🖥 З метою зниження ризиків інфікування медичних працівників і забезпечення безконтактної взаємодії між лікарем та пацієнтом ми пропонуємо впровадження‼️ Дистанційного моніторингу пацієнтів з COVID-19‼️. Програмне забезпечення дозволяє суттєво підвищити якість надання медичної допомоги в амбулаторних умовах завдяки:

✅ веденню декількох протоколів лікування, виходячи з тяжкості перебігу COVID-19 та сезонних ГРВІ, та їх автоматизації в медичній інформаційній системі;

✅ телемедичним консультаціям сімейного лікаря та інфекціоніста (відеодзвінок з передачею опису клінічного випадку, об'єктивних і суб'єктивних симптомів) для прийняття рішення щодо зміни тактики лікування і госпіталізації.

🔥 Дистанційний моніторинг має абсолютну правову легітимність згідно з Законом України "Основи законодавства України про охорону здоров'я". Залишити заявку та дізнатись подробиці можна за посиланням: https://medstar.ua/covid-monitoring