Дистанційні консультації для довгострокового догляду

05.05.2021

Інтегрована дистанційна допомога допомагає знизити навантаження на системи охорони здоров'я, одночасно підтримуючи потреби громадян щодо медичної допомоги в будь-який час і в будь-якому місці, де вони найбільше цього потребують. При ефективній системі впровадження телемедичних прийомів, дистанційна допомога охоплює всі етапи шляху до здоров'я: від оздоровлення та профілактики і невідкладної допомоги до хронічних станів і комплексного догляду.

Віртуальний догляд доповнює і розширює можливості надання допомоги, особливо в тих областях, де немає доступу до належного медичного обслуговування.

Телемедицина може використовувати й підключені пристрої для моніторингу хронічних станів, таких як діабет і гіпертонія тощо. Дані в режимі реального часу з цих пристроїв пропонують лікарям зручний і безпечний спосіб контролювати здоров'я пацієнтів з будь-якого місця в раніше неможливих масштабах. Тим часом, медики всіх спеціальностей отримують більше можливостей для спільної роботи у віртуальному середовищі за допомогою телемедичних консиліумів, що дозволяє їм домагатися кращих результатів щодо здоров'я пацієнтів у довгостроковій перспективі.