Call-центр для пацієнтів з можливістю запису на онлайн консультацію відкрився

23.04.2020

Шановні друзі! Ми раді повідомити супер-новину — запрацював всеукраїнський колл-центр для підтримки пацієнтів з симптомами ГРВІ та COVID-19 з можливістю запису на дистанційну консультацію! Колл-центр створено компанією Medstar Solutions LLC в якості соціального вкладу у боротьбу з пандемією коронавірусу в Україні.

Звернутись до колл-центру можуть пацієнти, чий сімейний лікар з якихось причин не проводить прийоми дистанційно. Привітні диспетчери новоствореної служби обробляють звернення та записують громадян на безкоштовну онлайн консультацію. За потреби в телефонному режимі пояснюють як здійснити комунікацію з лікарем через мобільний додаток MedCard24.

Звертаємо Вашу увагу - дистанційні консультації надаються реальними практикуючими сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами, які приєднались до акції «Збережи лікаря — обирай онлайн» та приділяють онлайн прийомам пацієнтів з симптомами ГРВІ та коронавірусу кілька годин на тиждень через захищену платформу Telemed24 UA. Це означає, що персональні дані пацієнта знаходяться під багаторівневим захистом.

Колл-центр з підтримки пацієнтів працює щодня з 8.00 до 20.00 за цим номером 0800 336 541