624 онлайн консультації проведено від початку соціальної ініціативи «Збережи лікаря — обирай онлайн»

24.04.2020

Минуло три тижні зі старту соціальної кампанії Medstar Solutions з підтримки медичних працівників в умовах пандемії коронавірусу. Так, в рамках «Збережи лікаря — обирай онлайн» ми закликаємо українських лікарів перевести частину допомоги в онлайн, приділяючи дистанційному консультуванню пацієнтів з симптомами ГРВІ та COVID-19 кілька годин на тиждень на платформі Telemed24 UA.

Нашу ініціативу вже підтримали понад 230 лікарів по всій Україні!

Тепер чекаємо на збільшення онлайн консультацій через мобільний додаток Medcard24. Адже Medstar Solutions запустили безкоштовний всеукраїнський колл-центр для підтримки пацієнтів з можливістю запису на дистанційну консультацію лікаря! Прийом ведуть практикуючі сімейні лікарі, терапевти та педіатри також на підтримку «Збережи лікаря — обирай онлайн».

Якщо маєте симптоми, схожі на коронавірус, а Ваш сімейний лікар не може прийняти Вас онлайн - обов’язково залиштайтесь вдома та звертайтесь за номером 0800 336 541. Працівники контакт центру дадуть відповіді на Ваші питання, скоординують щодо подальших дій та забезпечать комунікацію з лікарем.

ПОСЛУГА БЕЗКОШТОВНА!
Колл-центр з підтримки пацієнтів працює щодня з 8:00 до 20:00 за номером: 0800 336 541

Якщо Ви лікар та бажаєте приєднатись до ініціативи та консультувати пацієнтів онлайн через платформу для проведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій Telemed24 UA — залишайте заявку на сайті, і наш менеджер зв’яжеться з Вами!

Форма реєстрації для Закладу охорони здоров’я     |    Форма реєстрації для Фізичної особи - підприємця