5 причин звернутись до лікаря online

28.09.2020

Телемедицина охоплює широкий спектр послуг. Серед основних переваг – можливість отримання консультації в режимі реального часу в потрібний момент, віддалений моніторинг показників здоров`я, обмін повідомленнями через захищений мобільний додаток.

Ми підготували 5 причин, чому варто завантажити MedCard24 на свій мобільний та оцінити переваги дистанційної комунікації з лікарем:

  • Можливість проконсультуватись з фахівцем, не виходячи з дому. Іноді просто неможливо прийти до лікаря особисто, тому що бракує часу або Ви занадто хворі, чи знаходитесь в іншому місті\країні. На щастя, послуги телемедицини дозволяють вам проконсультуватися з лікарем з дому, на роботі, в номері готелю, в дорозі або в іншому місці, де є підключення до Інтернету. Це особливо зручно в період пандемії COVID-19.
  • Електронна черга. Послуги телемедицини передбачають запис на прийом усього в декілька кліків у зручний для Вас час.
  • Заощадження часу та мінімум інших витрат. Якщо Ви записуєтеся на телемедичний прийом, немає потреби організовувати альтернативний догляд для дітей або людей похилого віку, що може бути непрактичним і дороговартісним. Крім того, телемедицина збереже ресурси, які Ви витратили б на транспорт, адже зможете поговорити зі своїм лікарем, навіть не встаючи з дивану.
  • Доступ до широкого кола спеціалістів. Захищені телефонні дзвінки, відеочати та інші методи віртуального відвідування дозволяють Вам проконсультуватися з лікарями, що знаходяться занадто далеко для особистого відвідування.
  • Електронна медична карта. Муніципальні медичні заклади поступово переходять на цифровий документообіг, тому ми пропонуємо ще один крок вперед - доступ до Вашої власної електронної медичної карти, яка містить результати прийому, призначення та іншу інформацію.

Завантажуйте MedCard24 на свій мобільний просто зараз!