Як пандемія вплинула на світовий ринок телемедицини?

20.04.2021

Самоізоляція та соціальне дистанціювання в період пандемії спричинили різкий сплеск популярності телемедицини. В умовах неконтрольованого поширення COVID-19 для багатьох пацінтів немає іншої можливості проконсультуватися з лікарем. Навіть у періоди тимчасових пом'якшень обмежень і поширення вакцинації, формат дистанційної комунікації у форматі “лікар-пацієнт” залишається популярним.

За даними некомерційної організації FAIR Health, в грудні минулого року (наразі це найактуальніший звіт) в США використання телемедицини зросло майже в 30 разів - на 2817%. Згідно з оцінкою американського дослідницького центру RAND Corporation, в березні 2020 року офлайн-прийом у лікарів знизився на 23%, а в квітні - на 52%, одночасно з чим дистанційні консультаціх зросли на 1000% і більше 4000% відповідно.

“По суті, пандемія коронавірусу прискорила американську цифрову медицину років на десять” - вважає Барт Демершалк, медичний директор із синхронних сервісів Центру цифрової медицини клініки Mayo в Рочестері (штат Міннесота).

Опитування, проведене минулоріч компанією GlobalData, свідчить, що 79% американських лікарів-фахівців - кардіологів, пульмонологів, гастроентерологів тощо стали активніше користуватись телемедициною. До пандемії послугу онлайн-консультування надавали менше половини опитаних.

«COVID-19 може стати поворотним моментом для телемедицини, адже пацієнти та системи охорони здоров'я все більше усвідомлюють всі її можливості», - вважає директор по тематичниму аналізу GlobalData Кетрін Уїтні.

А за словами Майкла Фішера, генерального директора дитячої лікарні в Цинциннаті (штат Огайо), де кількість телемедичних прийомів зросла приблизно з 2 тис. за весь 2019 рік до 5 тис. на тиждень влітку минулого року, в майбутньому на телемедицина охоплюватиме близько 30% всіх прийомів у лікарів. Його думку приводять у прогнозі експерти консалтингової компанії McKinsey.

Однак, сплеск популярності телемедицини - не тільки американський феномен. У Японії в 2018 році приблизно 1000 медичних установ (менше 1%) пропонували пацієнтам можливість онлайн прийому, а вже у липні 2020 року така послуга була доступна більше, ніж у 16 тис. установ (приблизно 15% ). За прогнозами японського дослідницького інституту Yano Research Institute, до 2024 року ринок дистанційних технологій в охороні здоров’я країни збільшиться на 60%.

Стрімкий зріст використання телемедицини, спричинений пандемією коронавірусу, може мати довгострокові переваги й для медичних закладів України, зокрема муніципальних. Вже сьогодні онлайн консультації суттєво підвищують продуктивність лікарів, а також доступність і безпеку медичної допомоги в умовах поширення COVID-19 та інших інфекційних хвороб. На цьому постійно наголошують користувачі платформи для проведення та реєстрації результатів дистанційних прийомів Telemed24. За словами наших клієнтів, все більше пацієнтів потребують такого формату медичної допомоги.

Телемедицина — найкращий спосіб отримання медичної допомоги для таких категорій громадян:

- які потребують професійної консультації, але неохоче звертаються за особистою допомогою

- які зазнавали труднощів з отриманням послуг охорони здоров’я

- мають хронічні захворювання та схильні до високого ризику тяжкої форми COVID-19.

Хоча телемедицина в цілому добре сприймається пацієнтами і лікарями, дистанційна взаємодія не обходиться без проблем. Обмежений доступ до Інтернету або до гаджетів (смартфонів, планшетів, комп'ютерів), а також незнання/нерозуміння сучасних технологій можуть бути потенційними перешкодами для певних категорій громадян. Крім того, дистанційні відвідування можуть бути некоректним рішенням для деяких людей через рівень гостроти зору або необхідність проведення особистого медичного огляду/додаткової діагностики.

На ряду з цим, телемедицина може мати безліч переваг для громадського здоров'я під час пандемії COVID-19, адже впровадження дистанційних консультацій та моніторингу знижує схильність до інфікування COVID-19 медиків і пацієнтів, допомагає заощадити запаси засобів індивідуального захисту і мінімізувати кількість пацієнтів в медичних установах.