Телемедицина для людей з інвалідністю

17.07.2020

Телемедицина — саме той напрямок в організації та наданні медичної допомоги населенню, що сьогодні стрімко розвивається і вже стає невід'ємною частиною сучасної охорони здоров'я в Україні. Завдяки використанню інформаційних технологій, з'явилися додаткові можливості застосування нових лікувальних підходів, що значно розширюють коло пацієнтів і зменшують кількість персональних візитів до лікарні.

Метою телемедицини є надання якісної медичної допомоги будь-якій людині, незалежно від її місцезнаходження та соціального становища. І ці технології знаходять широке застосування ту випадках, коли необхідний постійний медичний догляд у домашній обстановці. Тому онлайн-консультування — сучасний вихід для людей з інвалідністю, адже мінімізує потребу у фізичному відвідуванні медичних закладів. До речі, це просто необхідно в період пандемії коронавірусу, адже вплив хвороби на таких людей може бути особливо сильним. 

Так, згідно офіційних рекомендацій ВООЗ щодо надання допомоги людям з інвалідністю під час спалаху COVID-19, окремим пунктом винесено необхідність забезпечення послуг телемедицини:

“Проводьте консультації телефоном, за допомогою текстових повідомлень та в режимі відеоконференцій при наданні послуг з охорони здоров’я людей з інвалідністю. Консультації можуть стосуватись загальних питань здоров’я, а також у зв’язку з потребами в реабілітації та випадках COVID-19,”— йдеться в повідомленні.

Платформа для проведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій Telemed24 — зручний інструмент, що вже має означений функціонал для лікарів. До того ж такі прийоми сплачуватимуться НСЗУ як звичайні, тільки з використанням засобів відеозв’язку. Нагадаємо, що на період карантину ми надаємо доступ до платформи на безоплатній основі. Це — наш соціальний внесок у боротьбу з поширенням коронавірусу.

Для терміново впровадження Telemed24 у Вашому медичному закладі залишайте заявку на сайті.